Home

Pedikīrs ir vajadzīgs ne tik kāju skaistumam, cik visa organisma veselības uzlabošanai.Uz pēdas atrodas daudz enerģijas punktu, kuri atbild par dzīvībai svarīgu orgānu darbību. Ir svarīgi, lai kāju poras nebūtu „aizvērtas” ar vecu, atmirušu ādu, turklāt pedikīra masējošas kustības nodrošina ārstniecisku un atjaunojošu darbību uz visu organismu. Vēlams šo procedūru veikt vismaz reizi mēnesī, kā arī mājās katru dienu uzturēt kāju higiēnu.

Aparātpedikīrs

Aparatpedikīrs - tā ir kārtīga, droša un patīkama pedikīra procedūra Jūsu kāju veselības uzturēšanai, kura tiek veikta ar speciālo aparātu. Tam ir dažāda diametra uzgaļi ar savu funkciju un griešanas ātrumu, kuru regulē pedikīra meistars.

Aparātpedikīra metode ir pazīstama Eiropā jau vairāk nekā 40 gadus un pirmo reizi tika pielietota Vācijā. Sešdesmito gadu beigās pirmā pedikīra aparāta izstrādātāji nolēma izmantot savā izgudrojumā zobārstniecības iekārtas sasniegumus. Ideja bija veiksmīga. Sākumā aparātpedikīrs pastāvēja kā kosmētiskā procedūra varžacu, tulznu un citu ādas sabiezējumu noņemšanai. Jau vēlāk, novērtējot šīs metodes priekšrocības, aparātpedikīru sāka pielietot arī nagu un pēdu kopšanai. Šī metode kļuva par visizplatītāko Eiropā.

Last modified on Pirmdiena, 25 Novembris 2013 08:03
Rate this item
(0 votes)